HUreality Správna voľba pre tých, čo chcú bývať
HUreality
HUreality Správna voľba pre Vaše bývanie
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Luxusná rodinná vila s wellnessom, Győr

Cena:
1 778 876,00 €
Kraj: Győr-Moson-Sopron
Okres: Győri
Obec: Győr
Ulica:
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: pôvodný stav
Počet izieb: 5
Úžitková plocha: 526 m2
Plocha pozemku: 1725 m2
Garáž: Áno
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1995

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3-podlažná rodinná vila postavená v roku 2010 sa nachádza na rohovom pozemku s rozlohou 1725 m2. Pozemok je mierne svahovitý, je esteticky upravený, na pozemku sú vytvorené uličky zo zámkovej dlažby. Pozemok je celý oplotený, vstupná malá aj veľká brána je kovaná. Vjazd do garáže a chodník sú pokryté farebnou zámkovou dlažbou. Vo dvore ako aj zvonka okolo pozemku bol vybudovaný automatický závlahový systém.

Obytná časť
Rodinná vila má 3 podlažia. V suterénu je zriadená posilňovňa a technické zázemie.
Na prízemí sa nachádza garáž a komora, chodba, obývačka, kuchyňa, špajza, technická miestnosť, chodba, kúpeľňa, pracovňa. Nachádza sa tu aj wellness časť s vykurovaným bazénom, jacuzzi a saunou. Prízemie obklopuje krytá terasa 195 m2, na ktorú nadväzuje krytý altánok s posedením, v ktorom je zabudovaná pec, miesto na grilovanie.
Na poschodí sú 3 izby, chodba a kúpeľňa. Balkón na poschodí má rozlohu 30 m2. Z jednej z izieb na poschodí je prístup na povalu, ktorá bola určená ako skladovací priestor a je pokrytá laminátovou podlahou.
Vínna pivnica, ktorá sa nachádza v samostatnej budove, bola postavená na konci pozemku. Pred budovou vznikla krytá terasa, z ktorej sa terasovými dverami dostaneme do oddychovej miestnosti a odtiaľ vedie schodisko do pivnice.

Technické údaje
Nehnuteľnosť je postavená z tehá, strešná konštrukcia je pokrytá betónovou škridlou, na fasáde je kamenný obklad. Dvere a okná sú drevené so zasklením thermoplan. V interiéri sú zabudované najkvalitnejšie materiály a zariadenia známe na trhu. Vykurovanie je ústredné prostredníctvom kondenzačného kotla, v celej vile je podlahové kúrenie a kúrenie stien. Slnečný kolektor pomáha aj pri vykurovaní a dodávke teplej úžitkovej vody. Obytný priestor je vykurovaný aj kachľovou pecou v obývačke. Klimatizačné jednotky boli umiestnené v obývačke, v pracovni, v spálni na poschodí a v oddychovej miestnosti nad vínnou pivnicou. Zabudovaný bezpečnostný systém je doplnený o službu výjazdu bezpečnostnej služby.

Miestnosti (netto plocha):
Obytná plocha prízemia 237,70 m2
Obytná plocha na poschodí. 94,50 m2
Posilňovňa, strojovňa 104,90 m2
Prízemná terasa 195,00 m2
Balkón na poschodí. 30,00 m2
Garáž 36,00 m2
Oddychová miestnosť 24,00 m2
Vínna pivnica 23,00 m2
Terasa pri vinárni 16,50 m2

Poloha a prostredie
Rodinná vila sa nachádza v dobre dostupnej lokalite v severnej časti mesta, blízko centra, v takzvanej štvrti Nagybácsa, hneď vedľa nedávno založeného rezidenčného parku Szitásdomb s infraštruktúrou európskej úrovne na hranici hlavného ťahu Győr a Vámosszabadi.

Podrobnejšie informácie:
www.gyorivilla.hu

Virtuálna prehliadka:Maklér:

makler
Maklér:Ing. Silvia Esztergályos
Telefón:+421 904 574 570, +36 70 934 0209
E-mail:info-ZVNC-hureality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.